Celkové výsledky 9. ročníku soutěže “O klobouk kouzelníka Pokustóna” | |||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body |
1. | Jiří OŠLEJŠEK a Tomáš BÁRTA | ZŠ Moravská Třebová | 145 |
2. | Tomáš FILÍPEK a Jiří ZDĚNEK | Gymnázium Říčany | 138 |
3. - 4. | Eva TRÜBENEKROVÁ a Ho Thi DIEU HIEN | Gymnázium Teplice | 133 |
3. - 4. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 133 |
5. | Martin KREJČÍ a Michal ŠMAHEL | Gymnázium Říčany | 130 |
6. | Petr ZEMACH | ZŠ Moravská Třebová | 129 |
7. - 8. | Nikola Trang NGUYEN a Radka KAMENÍČKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 123 |
7. - 8. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 123 |
9. | Ondřej LUNDÁK a Tomáš MÁLEK | ZŠ Kodaňská | 121 |
10. | Daniel WALTER a Pavel SENČÁK | ZŠ Veronské náměstí | 120 |
11. | Karolina TICHÁ a Karolína ŽÍTKOVÁ | Gymnázium Říčany | 119 |
12. | Michal SMETANA | OPEN GATE Boarding School | 117 |
13. | František HONSA a Lucie ZÁMYSLICKÁ | Gymnázium Říčany | 116 |
14. | Zdeněk PEČENKA a Tomáš NOVOTNÝ | ZŠ Nad Přehradou | 113 |
15. - 16. | Jakub GROLL a Jiří ŽELEZNÝ | Gymnázium Opatov | 112 |
15. - 16. | Vojtěch DOKOUPIL | Gymnázium Jana Keplera | 112 |
17. - 18. | Tereza BRAJKOVÁ a Lenka KRATOCHVÍLOVÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 111 |
17. - 18. | Anna WEINERTOVÁ a Lucie KOVÁČOVÁ | ZŠ Veronské náměstí | 111 |
19. - 20. | Tomáš BERGL a Daniel BURDA | Gymnázium Teplice | 110 |
19. - 20. | Vojtěch VRBA a Jiří LISÝ | Gymnázium Opatov | 110 |
21. | Jan GUZIUR a Jan ŠEBÍK | Arcibiskupské gymnázium | 108 |
22. | Radek NEPRAŠ | Gymnázium Litoměřická | 107 |
23. - 25. | Vendula BĚHOUNKOVÁ a Petra MERVARTOVÁ | Gymnázium Opatov | 106 |
23. - 25. | Josef MICHALIČKA | Gymnázium Říčany | 106 |
23. - 25. | Milan BOUBLÍK | ZŠ Veronské náměstí | 106 |
26. | Košík VLADIMÍR a Smola MIROSLAV | Gymnázium Jana Nerudy | 103 |
27. | Kamila ČERVENKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 102 |
28. | Vilém BRUNCLÍK a David CHUCHVALEC | ZŠ Palmovka | 101 |
29. - 32. | Martina BERNARDOVÁ a Veronika ČECHOVÁ | ZŠ Ústavní | 98 |
29. - 32. | Ondřej BURŠÍK | Gymnázium Litoměřická | 98 |
29. - 32. | Ivo BARABÁŠ a Cao ANH TIEP | Gymnázium Teplice | 98 |
29. - 32. | Jiří GEMPERLE | ZŠ Dobřichovice | 98 |
33. | Tomáš VYMĚTAL | Gymnázium Litoměřická | 96 |
34. | Adéla ŠTĚRBOVÁ a Kristýna HORÁLKOVÁ | Gymnázium Opatov | 95 |
35. - 37. | Diana FORKOVÁ a Kristýna PÍŠTĚKOVÁ | ZŠ Ústavní | 93 |
35. - 37. | Richard KODAT | ZŠ Kodaňská | 93 |
35. - 37. | Štěpán VESELSKÝ | Gymnázium Jana Keplera | 93 |
38. | Jana ŠIMKOVÁ a Zuzana ŠROLLEROVÁ | Gymnázium Jana Keplera | 91 |
39. | Jiří KAŠPAR a Jakub RÁLEK | Gymnázium Teplice | 90 |
40. - 41. | Čermáková KRISTÝNA a Dušátko MARTIN | Gymnázium Jana Nerudy | 89 |
40. - 41. | Michaela ČERMÁKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 89 |
42. | Martin SOUKUP | ZŠ Ústavní | 87 |
43. | Jan KOŘÍNEK a Vladimír PAZDRO | ZŠ Ústavní | 86 |
44. | Tomáš BARTÁK a Jan ROŽNÍČEK | ZŠ Velké Popovice | 85 |
45. - 46. | Soňa KOUBKOVÁ a Jana ŠPAČKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 84 |
45. - 46. | Tomáš KŘIŠŤÁL a Klára FOTROVÁ | ZŠ Moravská Třebová | 84 |
47. | Ladislav KRATOCHVÍL a Patrik MEDŘICKÝ | ZŠ Velké Popovice | 83 |
48. | Petra KORANDOVÁ a Eliška PODZIMKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 82 |
49. | Marie OUJIŘOVÁ a Karolína ŠIMMEROVÁ | ZŠ Dobřichovice | 81 |
50. - 52. | Jan BOUČEK | Gymnázium Litoměřická | 79 |
50. - 52. | Michaela SOCHOROVÁ a Karolina ČAMKOVÁ | Gymnázium Opatov | 79 |
50. - 52. | Michal MORAVEC a David DECSY | ZŠ Velké Popovice | 79 |
53. | Mikoláš ŠTRAJT | ZŠ Velké Popovice | 78 |
54. | Petr MAŠEK a David SALAQUARDA | ZŠ Velké Popovice | 77 |
55. - 56. | Martin VANCL a Petr VÁVRA | Gymnázium Jana Keplera | 75 |
55. - 56. | Jan GUZIUR a Marcel RAMDAN | Arcibiskupské gymnázium | 75 |
57. | Matěj MENDLÍK a Tereza NAVRÁTILOVÁ | Gymnázium Nad Kavalírkou | 74 |
58. | Filip HATINA a Ondřej ŠENK | ZŠ Ústavní | 46 |
Hodnocení správnosti výkladu | |||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body |
1. | Jiří OŠLEJŠEK a Tomáš BÁRTA | ZŠ Moravská Třebová | 48 |
2. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 46 |
3. | Tomáš FILÍPEK a Jiří ZDĚNEK | Gymnázium Říčany | 45 |
4. - 6. | Martin KREJČÍ a Michal ŠMAHEL | Gymnázium Říčany | 44 |
4. - 6. | Vojtěch DOKOUPIL | Gymnázium Jana Keplera | 44 |
4. - 6. | Zdeněk PEČENKA a Tomáš NOVOTNÝ | ZŠ Nad Přehradou | 44 |
7. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 43 |
8. - 9. | Petr ZEMACH | ZŠ Moravská Třebová | 42 |
8. - 9. | Anna WEINERTOVÁ a Lucie KOVÁČOVÁ | ZŠ Veronské náměstí | 42 |
10. | Karolina TICHÁ a Karolína ŽÍTKOVÁ | Gymnázium Říčany | 41 |
11. - 14. | Eva TRÜBENEKROVÁ a Ho Thi DIEU HIEN | Gymnázium Teplice | 40 |
11. - 14. | Tereza BRAJKOVÁ a Lenka KRATOCHVÍLOVÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 40 |
11. - 14. | Daniel WALTER a Pavel SENČÁK | ZŠ Veronské náměstí | 40 |
11. - 14. | Milan BOUBLÍK | ZŠ Veronské náměstí | 40 |
15. - 16. | Ondřej BURŠÍK | Gymnázium Litoměřická | 39 |
15. - 16. | Nikola Trang NGUYEN a Radka KAMENÍČKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 39 |
17. - 20. | Ondřej LUNDÁK a Tomáš MÁLEK | ZŠ Kodaňská | 38 |
17. - 20. | Adéla ŠTĚRBOVÁ a Kristýna HORÁLKOVÁ | Gymnázium Opatov | 38 |
17. - 20. | František HONSA a Lucie ZÁMYSLICKÁ | Gymnázium Říčany | 38 |
17. - 20. | Jiří GEMPERLE | ZŠ Dobřichovice | 38 |
21. - 25. | Kamila ČERVENKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 37 |
21. - 25. | Vojtěch VRBA a Jiří LISÝ | Gymnázium Opatov | 37 |
21. - 25. | Josef MICHALIČKA | Gymnázium Říčany | 37 |
21. - 25. | Štěpán VESELSKÝ | Gymnázium Jana Keplera | 37 |
21. - 25. | Košík VLADIMÍR a Smola MIROSLAV | Gymnázium Jana Nerudy | 37 |
26. - 27. | Martina BERNARDOVÁ a Veronika ČECHOVÁ | ZŠ Ústavní | 36 |
26. - 27. | Michal SMETANA | OPEN GATE Boarding School | 36 |
28. - 29. | Tomáš VYMĚTAL | Gymnázium Litoměřická | 35 |
28. - 29. | Jakub GROLL a Jiří ŽELEZNÝ | Gymnázium Opatov | 35 |
30. - 33. | Radek NEPRAŠ | Gymnázium Litoměřická | 34 |
30. - 33. | Tomáš BERGL a Daniel BURDA | Gymnázium Teplice | 34 |
30. - 33. | Soňa KOUBKOVÁ a Jana ŠPAČKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 34 |
30. - 33. | Vilém BRUNCLÍK a David CHUCHVALEC | ZŠ Palmovka | 34 |
34. | Vendula BĚHOUNKOVÁ a Petra MERVARTOVÁ | Gymnázium Opatov | 33 |
35. - 36. | Diana FORKOVÁ a Kristýna PÍŠTĚKOVÁ | ZŠ Ústavní | 32 |
35. - 36. | Michaela ČERMÁKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 32 |
37. - 40. | Jana ŠIMKOVÁ a Zuzana ŠROLLEROVÁ | Gymnázium Jana Keplera | 31 |
37. - 40. | Tomáš BARTÁK a Jan ROŽNÍČEK | ZŠ Velké Popovice | 31 |
37. - 40. | Ladislav KRATOCHVÍL a Patrik MEDŘICKÝ | ZŠ Velké Popovice | 31 |
37. - 40. | Marie OUJIŘOVÁ a Karolína ŠIMMEROVÁ | ZŠ Dobřichovice | 31 |
41. | Richard KODAT | ZŠ Kodaňská | 30 |
42. - 45. | Martin SOUKUP | ZŠ Ústavní | 29 |
42. - 45. | Ivo BARABÁŠ a Cao ANH TIEP | Gymnázium Teplice | 29 |
42. - 45. | Petra KORANDOVÁ a Eliška PODZIMKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 29 |
42. - 45. | Matěj MENDLÍK a Tereza NAVRÁTILOVÁ | Gymnázium Nad Kavalírkou | 29 |
46. | Michaela SOCHOROVÁ a Karolina ČAMKOVÁ | Gymnázium Opatov | 28 |
47. | Čermáková KRISTÝNA a Dušátko MARTIN | Gymnázium Jana Nerudy | 27 |
48. - 50. | Jan KOŘÍNEK a Vladimír PAZDRO | ZŠ Ústavní | 26 |
48. - 50. | Jan BOUČEK | Gymnázium Litoměřická | 26 |
48. - 50. | Jiří KAŠPAR a Jakub RÁLEK | Gymnázium Teplice | 26 |
51. - 53. | Mikoláš ŠTRAJT | ZŠ Velké Popovice | 25 |
51. - 53. | Michal MORAVEC a David DECSY | ZŠ Velké Popovice | 25 |
51. - 53. | Jan GUZIUR a Marcel RAMDAN | Arcibiskupské gymnázium | 25 |
54. | Jan GUZIUR a Jan ŠEBÍK | Arcibiskupské gymnázium | 24 |
55. | Tomáš KŘIŠŤÁL a Klára FOTROVÁ | ZŠ Moravská Třebová | 23 |
56. - 57. | Martin VANCL a Petr VÁVRA | Gymnázium Jana Keplera | 22 |
56. - 57. | Petr MAŠEK a David SALAQUARDA | ZŠ Velké Popovice | 22 |
58. | Filip HATINA a Ondřej ŠENK | ZŠ Ústavní | 13 |
Hodnocení zručnosti | |||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body |
1. | Jiří OŠLEJŠEK a Tomáš BÁRTA | ZŠ Moravská Třebová | 49 |
2. | Tomáš FILÍPEK a Jiří ZDĚNEK | Gymnázium Říčany | 48 |
3. | Eva TRÜBENEKROVÁ a Ho Thi DIEU HIEN | Gymnázium Teplice | 46 |
4. | Martin KREJČÍ a Michal ŠMAHEL | Gymnázium Říčany | 44 |
5. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 42 |
6. - 10. | Ondřej LUNDÁK a Tomáš MÁLEK | ZŠ Kodaňská | 40 |
6. - 10. | Jakub GROLL a Jiří ŽELEZNÝ | Gymnázium Opatov | 40 |
6. - 10. | Tereza BRAJKOVÁ a Lenka KRATOCHVÍLOVÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 40 |
6. - 10. | Michal SMETANA | OPEN GATE Boarding School | 40 |
6. - 10. | Jan GUZIUR a Jan ŠEBÍK | Arcibiskupské gymnázium | 40 |
11. - 12. | Vojtěch DOKOUPIL | Gymnázium Jana Keplera | 39 |
11. - 12. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 39 |
13. - 15. | Nikola Trang NGUYEN a Radka KAMENÍČKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 38 |
13. - 15. | Petr ZEMACH | ZŠ Moravská Třebová | 38 |
13. - 15. | Daniel WALTER a Pavel SENČÁK | ZŠ Veronské náměstí | 38 |
16. - 18. | Karolina TICHÁ a Karolína ŽÍTKOVÁ | Gymnázium Říčany | 37 |
16. - 18. | Josef MICHALIČKA | Gymnázium Říčany | 37 |
16. - 18. | Milan BOUBLÍK | ZŠ Veronské náměstí | 37 |
19. - 21. | Tomáš BERGL a Daniel BURDA | Gymnázium Teplice | 36 |
19. - 21. | Vendula BĚHOUNKOVÁ a Petra MERVARTOVÁ | Gymnázium Opatov | 36 |
19. - 21. | František HONSA a Lucie ZÁMYSLICKÁ | Gymnázium Říčany | 36 |
22. | Jiří GEMPERLE | ZŠ Dobřichovice | 35 |
23. - 26. | Martina BERNARDOVÁ a Veronika ČECHOVÁ | ZŠ Ústavní | 34 |
23. - 26. | Radek NEPRAŠ | Gymnázium Litoměřická | 34 |
23. - 26. | Adéla ŠTĚRBOVÁ a Kristýna HORÁLKOVÁ | Gymnázium Opatov | 34 |
23. - 26. | Vilém BRUNCLÍK a David CHUCHVALEC | ZŠ Palmovka | 34 |
27. - 30. | Čermáková KRISTÝNA a Dušátko MARTIN | Gymnázium Jana Nerudy | 33 |
27. - 30. | Diana FORKOVÁ a Kristýna PÍŠTĚKOVÁ | ZŠ Ústavní | 33 |
27. - 30. | Jan KOŘÍNEK a Vladimír PAZDRO | ZŠ Ústavní | 33 |
27. - 30. | Košík VLADIMÍR a Smola MIROSLAV | Gymnázium Jana Nerudy | 33 |
31. - 34. | Martin SOUKUP | ZŠ Ústavní | 32 |
31. - 34. | Tomáš VYMĚTAL | Gymnázium Litoměřická | 32 |
31. - 34. | Štěpán VESELSKÝ | Gymnázium Jana Keplera | 32 |
31. - 34. | Anna WEINERTOVÁ a Lucie KOVÁČOVÁ | ZŠ Veronské náměstí | 32 |
35. - 38. | Ondřej BURŠÍK | Gymnázium Litoměřická | 31 |
35. - 38. | Richard KODAT | ZŠ Kodaňská | 31 |
35. - 38. | Vojtěch VRBA a Jiří LISÝ | Gymnázium Opatov | 31 |
35. - 38. | Zdeněk PEČENKA a Tomáš NOVOTNÝ | ZŠ Nad Přehradou | 31 |
39. | Ivo BARABÁŠ a Cao ANH TIEP | Gymnázium Teplice | 30 |
40. - 42. | Jiří KAŠPAR a Jakub RÁLEK | Gymnázium Teplice | 29 |
40. - 42. | Petr MAŠEK a David SALAQUARDA | ZŠ Velké Popovice | 29 |
40. - 42. | Marie OUJIŘOVÁ a Karolína ŠIMMEROVÁ | ZŠ Dobřichovice | 29 |
43. - 46. | Kamila ČERVENKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 28 |
43. - 46. | Michaela ČERMÁKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 28 |
43. - 46. | Jana ŠIMKOVÁ a Zuzana ŠROLLEROVÁ | Gymnázium Jana Keplera | 28 |
43. - 46. | Ladislav KRATOCHVÍL a Patrik MEDŘICKÝ | ZŠ Velké Popovice | 28 |
47. - 48. | Jan BOUČEK | Gymnázium Litoměřická | 27 |
47. - 48. | Tomáš BARTÁK a Jan ROŽNÍČEK | ZŠ Velké Popovice | 27 |
49. | Tomáš KŘIŠŤÁL a Klára FOTROVÁ | ZŠ Moravská Třebová | 25 |
50. | Matěj MENDLÍK a Tereza NAVRÁTILOVÁ | Gymnázium Nad Kavalírkou | 24 |
51. - 52. | Michal MORAVEC a David DECSY | ZŠ Velké Popovice | 23 |
51. - 52. | Petra KORANDOVÁ a Eliška PODZIMKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 23 |
53. - 55. | Michaela SOCHOROVÁ a Karolina ČAMKOVÁ | Gymnázium Opatov | 22 |
53. - 55. | Soňa KOUBKOVÁ a Jana ŠPAČKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 22 |
53. - 55. | Jan GUZIUR a Marcel RAMDAN | Arcibiskupské gymnázium | 22 |
56. | Mikoláš ŠTRAJT | ZŠ Velké Popovice | 18 |
57. | Filip HATINA a Ondřej ŠENK | ZŠ Ústavní | 17 |
58. | Martin VANCL a Petr VÁVRA | Gymnázium Jana Keplera | 15 |
Hodnocení nápaditosti (originality, poutavosti) | |||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body |
1. | Petr ZEMACH | ZŠ Moravská Třebová | 49 |
2. | Jiří OŠLEJŠEK a Tomáš BÁRTA | ZŠ Moravská Třebová | 48 |
3. | Eva TRÜBENEKROVÁ a Ho Thi DIEU HIEN | Gymnázium Teplice | 47 |
4. | Nikola Trang NGUYEN a Radka KAMENÍČKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 46 |
5. - 6. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 45 |
5. - 6. | Tomáš FILÍPEK a Jiří ZDĚNEK | Gymnázium Říčany | 45 |
7. | Jan GUZIUR a Jan ŠEBÍK | Arcibiskupské gymnázium | 44 |
8. | Ondřej LUNDÁK a Tomáš MÁLEK | ZŠ Kodaňská | 43 |
9. - 12. | Vojtěch VRBA a Jiří LISÝ | Gymnázium Opatov | 42 |
9. - 12. | Martin KREJČÍ a Michal ŠMAHEL | Gymnázium Říčany | 42 |
9. - 12. | František HONSA a Lucie ZÁMYSLICKÁ | Gymnázium Říčany | 42 |
9. - 12. | Daniel WALTER a Pavel SENČÁK | ZŠ Veronské náměstí | 42 |
13. - 15. | Karolina TICHÁ a Karolína ŽÍTKOVÁ | Gymnázium Říčany | 41 |
13. - 15. | Michal SMETANA | OPEN GATE Boarding School | 41 |
13. - 15. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Gymnázium Christiana Dopplera | 41 |
16. | Tomáš BERGL a Daniel BURDA | Gymnázium Teplice | 40 |
17. - 18. | Radek NEPRAŠ | Gymnázium Litoměřická | 39 |
17. - 18. | Ivo BARABÁŠ a Cao ANH TIEP | Gymnázium Teplice | 39 |
19. - 20. | Martin VANCL a Petr VÁVRA | Gymnázium Jana Keplera | 38 |
19. - 20. | Zdeněk PEČENKA a Tomáš NOVOTNÝ | ZŠ Nad Přehradou | 38 |
21. - 24. | Kamila ČERVENKOVÁ | ZŠ Kodaňská | 37 |
21. - 24. | Vendula BĚHOUNKOVÁ a Petra MERVARTOVÁ | Gymnázium Opatov | 37 |
21. - 24. | Jakub GROLL a Jiří ŽELEZNÝ | Gymnázium Opatov | 37 |
21. - 24. | Anna WEINERTOVÁ a Lucie KOVÁČOVÁ | ZŠ Veronské náměstí | 37 |
25. | Tomáš KŘIŠŤÁL a Klára FOTROVÁ | ZŠ Moravská Třebová | 36 |
26. - 27. | Jiří KAŠPAR a Jakub RÁLEK | Gymnázium Teplice | 35 |
26. - 27. | Mikoláš ŠTRAJT | ZŠ Velké Popovice | 35 |
28. - 29. | Košík VLADIMÍR a Smola MIROSLAV | Gymnázium Jana Nerudy | 33 |
28. - 29. | Vilém BRUNCLÍK a David CHUCHVALEC | ZŠ Palmovka | 33 |
30. - 32. | Richard KODAT | ZŠ Kodaňská | 32 |
30. - 32. | Josef MICHALIČKA | Gymnázium Říčany | 32 |
30. - 32. | Jana ŠIMKOVÁ a Zuzana ŠROLLEROVÁ | Gymnázium Jana Keplera | 32 |
33. - 34. | Tereza BRAJKOVÁ a Lenka KRATOCHVÍLOVÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 31 |
33. - 34. | Michal MORAVEC a David DECSY | ZŠ Velké Popovice | 31 |
35. | Petra KORANDOVÁ a Eliška PODZIMKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 30 |
36. - 41. | Čermáková KRISTÝNA a Dušátko MARTIN | Gymnázium Jana Nerudy | 29 |
36. - 41. | Tomáš VYMĚTAL | Gymnázium Litoměřická | 29 |
36. - 41. | Michaela SOCHOROVÁ a Karolina ČAMKOVÁ | Gymnázium Opatov | 29 |
36. - 41. | Michaela ČERMÁKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ | Gymnázium Christiana Dopplera | 29 |
36. - 41. | Vojtěch DOKOUPIL | Gymnázium Jana Keplera | 29 |
36. - 41. | Milan BOUBLÍK | ZŠ Veronské náměstí | 29 |
42. - 46. | Diana FORKOVÁ a Kristýna PÍŠTĚKOVÁ | ZŠ Ústavní | 28 |
42. - 46. | Martina BERNARDOVÁ a Veronika ČECHOVÁ | ZŠ Ústavní | 28 |
42. - 46. | Ondřej BURŠÍK | Gymnázium Litoměřická | 28 |
42. - 46. | Soňa KOUBKOVÁ a Jana ŠPAČKOVÁ | ZŠ Dobřichovice | 28 |
42. - 46. | Jan GUZIUR a Marcel RAMDAN | Arcibiskupské gymnázium | 28 |
47. - 48. | Jan KOŘÍNEK a Vladimír PAZDRO | ZŠ Ústavní | 27 |
47. - 48. | Tomáš BARTÁK a Jan ROŽNÍČEK | ZŠ Velké Popovice | 27 |
49. - 51. | Martin SOUKUP | ZŠ Ústavní | 26 |
49. - 51. | Jan BOUČEK | Gymnázium Litoměřická | 26 |
49. - 51. | Petr MAŠEK a David SALAQUARDA | ZŠ Velké Popovice | 26 |
52. | Jiří GEMPERLE | ZŠ Dobřichovice | 25 |
53. - 54. | Štěpán VESELSKÝ | Gymnázium Jana Keplera | 24 |
53. - 54. | Ladislav KRATOCHVÍL a Patrik MEDŘICKÝ | ZŠ Velké Popovice | 24 |
55. | Adéla ŠTĚRBOVÁ a Kristýna HORÁLKOVÁ | Gymnázium Opatov | 23 |
56. - 57. | Marie OUJIŘOVÁ a Karolína ŠIMMEROVÁ | ZŠ Dobřichovice | 21 |
56. - 57. | Matěj MENDLÍK a Tereza NAVRÁTILOVÁ | Gymnázium Nad Kavalírkou | 21 |
58. | Filip HATINA a Ondřej ŠENK | ZŠ Ústavní | 16 |
Seznam provedených pokusů | |||
Pořadí | Soutěžící | Název pokusu | |
1. | Jiří OŠLEJŠEK a Tomáš BÁRTA | Jednoduchá vysílačka | |
2. | Tomáš FILÍPEK a Jiří ZDĚNEK | Hyperschopnosti hypermanganu | |
3. - 4. | Eva TRÜBENEKROVÁ a Ho Thi DIEU HIEN | Rozsvícení žárovky „vesmírnou energií“ + Siláci | |
3. - 4. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Mladí alchymisté | |
5. | Martin KREJČÍ a Michal ŠMAHEL | Artisté | |
6. | Petr ZEMACH | Létající medvídek | |
7. - 8. | Nikola Trang NGUYEN a Radka KAMENÍČKOVÁ | Magický oheň | |
7. - 8. | Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP | Pod kapotou | |
9. | Ondřej LUNDÁK a Tomáš MÁLEK | Rakety | |
10. | Daniel WALTER a Pavel SENČÁK | Vánoční prskavka | |
11. | Karolina TICHÁ a Karolína ŽÍTKOVÁ | Model teplotní inverze | |
12. | Michal SMETANA | Cvičený had | |
13. | František HONSA a Lucie ZÁMYSLICKÁ | Barevné květiny | |
14. | Zdeněk PEČENKA a Tomáš NOVOTNÝ | Měření rychlosti zvuku zpětnou akustickou vazbou | |
15. - 16. | Jakub GROLL a Jiří ŽELEZNÝ | Horkovzdušný balon | |
15. - 16. | Vojtěch DOKOUPIL | Elektrický rozvod | |
17. - 18. | Tereza BRAJKOVÁ a Lenka KRATOCHVÍLOVÁ | Tvrdost vody | |
17. - 18. | Anna WEINERTOVÁ a Lucie KOVÁČOVÁ | Blesky pod vodou | |
19. - 20. | Tomáš BERGL a Daniel BURDA | Leknín | |
19. - 20. | Vojtěch VRBA a Jiří LISÝ | Archimédův zákon | |
21. | Jan GUZIUR a Jan ŠEBÍK | Rudolfův dvůr | |
22. | Radek NEPRAŠ | Elektromotor | |
23. - 25. | Vendula BĚHOUNKOVÁ a Petra MERVARTOVÁ | Víno a voda | |
23. - 25. | Josef MICHALIČKA | Elektrický motor | |
23. - 25. | Milan BOUBLÍK | Nehořlavý kapesník | |
26. | Košík VLADIMÍR a Smola MIROSLAV | Vidět neviditelné | |
27. | Kamila ČERVENKOVÁ | Chladniho obrazce | |
28. | Vilém BRUNCLÍK a David CHUCHVALEC | Hrátky s balónky | |
29. - 32. | Martina BERNARDOVÁ a Veronika ČECHOVÁ | Vodní sopka | |
29. - 32. | Ondřej BURŠÍK | Vznášedlo | |
29. - 32. | Ivo BARABÁŠ a Cao ANH TIEP | Olympijský oheň (reakce hypermanganu s glycerolem) | |
29. - 32. | Jiří GEMPERLE | Letadlo | |
33. | Tomáš VYMĚTAL | Vodní fontána | |
34. | Adéla ŠTĚRBOVÁ a Kristýna HORÁLKOVÁ | Vodní pramen | |
35. - 37. | Diana FORKOVÁ a Kristýna PÍŠTĚKOVÁ | Sopka | |
35. - 37. | Richard KODAT | Vajíčko natvrdo nebo syrové? | |
35. - 37. | Štěpán VESELSKÝ | Poslušná špulka | |
38. | Jana ŠIMKOVÁ a Zuzana ŠROLLEROVÁ | Pokusy s potravinami | |
39. | Jiří KAŠPAR a Jakub RÁLEK | Voltův sloup + Archimédův zákon pro vajíčko | |
40. - 41. | Čermáková KRISTÝNA a Dušátko MARTIN | Poslušné žárovky | |
40. - 41. | Michaela ČERMÁKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ | Překvapení | |
42. | Martin SOUKUP | Co dokáže jedlá soda | |
43. | Jan KOŘÍNEK a Vladimír PAZDRO | Síla vzduchu | |
44. | Tomáš BARTÁK a Jan ROŽNÍČEK | Fontána z láhve | |
45. - 46. | Soňa KOUBKOVÁ a Jana ŠPAČKOVÁ | Dědovo tajemství | |
45. - 46. | Tomáš KŘIŠŤÁL a Klára FOTROVÁ | Dopravní prostředky | |
47. | Ladislav KRATOCHVÍL a Patrik MEDŘICKÝ | Hořící kapesník | |
48. | Petra KORANDOVÁ a Eliška PODZIMKOVÁ | Saveryho čerpadlo | |
49. | Marie OUJIŘOVÁ a Karolína ŠIMMEROVÁ | Cesarovy nápoje | |
50. - 52. | Jan BOUČEK | Mizící plamen | |
50. - 52. | Michaela SOCHOROVÁ a Karolina ČAMKOVÁ | Světlo za roh | |
50. - 52. | Michal MORAVEC a David DECSY | Proudění vzduchu | |
53. | Mikoláš ŠTRAJT | Pokus o sestrojení balónu | |
54. | Petr MAŠEK a David SALAQUARDA | Zhasnutí ohně | |
55. - 56. | Martin VANCL a Petr VÁVRA | Zajímavá vejce | |
55. - 56. | Jan GUZIUR a Marcel RAMDAN | Oživování srdce | |
57. | Matěj MENDLÍK a Tereza NAVRÁTILOVÁ | Záhada modrého roztoku | |
58. | Filip HATINA a Ondřej ŠENK | Kouzlení s vodou | |
Seznam zúčastněných škol | |||
Škola | Počet účastníků I. kola | Počet účastníků ve finále | |
Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, Praha 2 | 3 | 3 | |
Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45/621, Praha 5 | 6 | 6 | |
Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 | 14 | 6 | |
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 | 4 | 4 | |
Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 - Prosek | 5 | 4 | |
Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1, Praha 5 | 2 | 2 | |
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 | 42 | 10 | |
Gymnázium Říčany, Komenského náměstí 1/1280, Říčany | 11 | 9 | |
Gymnázium Teplice, Čs. dobrovolců 130/11, Teplice | 15 | 8 | |
OPEN GATE Boarding School, Babice 5, Říčany | 1 | 1 | |
ZŠ Dobřichovice, 5.května 887, Dobřichovice | 31 | 7 | |
ZŠ Kodaňská, Kodaňská 16, Praha 10 | 36 | 6 | |
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351, Moravská Třebová | 7 | 5 | |
ZŠ Nad Přehradou, Nad Přehradou 462, Praha 10 | 2 | 2 | |
ZŠ Palmovka, Palmovka 468/8, Praha 8 | 2 | 2 | |
ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400, Praha | 9 | 9 | |
ZŠ Velké Popovice, Komenského 5, Velké Popovice | 12 | 9 | |
ZŠ Veronské náměstí, Veronské náměstí 20/391, Praha 15 | 5 | 5 | |
C E L K E M | 207 | 98 | |
(Soutěžící dvojice Vojtěch Korbelius a Emil Markup vystupovala dvakrát s různými pokusy) | |||
(Soutěžící Jan Guziur vystupoval v rámci dvou soutěžních dvojic) | |||