Celkové výsledky 8. ročníku soutěže
“O klobouk kouzelníka Pokustóna”
 
Pořadí Soutěžící Škola Body
1. Lucie KADOCHOVÁ a Romana KOUBOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 136
2. Jana STEHLÍKOVÁ a Václav MACHUTA G Jana Nerudy, Hellichova 3 130
3. Miroslav SMOLA ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 129
4. - 7. Jan LANDSINGER ZŠ Hostýnská 121
4. - 7. Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP G Christiana Dopplera, Zborovská 45 121
4. - 7. Vojtěch KORBELIUS G Christiana Dopplera, Zborovská 45 121
4. - 7. Vendula MOSZOVÁ a Claudie KROUPOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 121
8. Rozálie LITVÁKOVÁ a Jakub DUBĚDA G "Pod Vyšehradem", Boleslavova 1 120
9. - 10. Anna ŠVEJDOVÁ a Kateřina TROJANOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 119
9. - 10. Anna POSPÍŠKOVÁ a Karolina TICHÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 119
11. Eliška FIALOVÁ a Kamila SEDLÁČKOVÁ ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 117
12. - 15. Eva HAMOUZOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 115
12. - 15. Marek SYBLÍK ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 115
12. - 15. Samuel MUHSIN a Stanislav MACH G Jana Keplera, Parléřova 2 115
12. - 15. Barbora MÍKOVÁ a Adéla VÁLKOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 115
16. Barbora REITMEIEROVÁ a Zuzana KALNÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 113
17. - 18. Barbora ŠRÁMKOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 112
17. - 18. Tomáš ZEMAN G Jana Keplera, Parléřova 2 112
19. - 20. Richard KODAT a Giorgia DOSIOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 111
19. - 20. Lukáš RŮŽIČKA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 111
21. - 22. Sonja POUPOVÁ a Kateřina STEINOVÁ EkoG Nad Vodovodem 460/81 110
21. - 22. Kateřina PALMEOVÁ a Martina VAŇHOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 110
23. - 25. Pavel SENČÁK a Daniel WALTER ZŠ Veronské nám. 20/391 108
23. - 25. David KODEDA a Marek PALÁN ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 108
23. - 25. Tereza ANDRŠTOVÁ a Iveta PROCHÁZKOVÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 108
26. - 27. Petra DUŠKOVÁ a Anna WEINERTOVÁ ZŠ Veronské nám. 20/391 107
26. - 27. Petr ŠINDELÁŘ a Marek BAUER ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 107
28. Lenka KRATOCHVÍLOVÁ a Tereza BRAJKOVÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 106
29. Kristýna VÁŇOVÁ a Kateřina MOJŽÍŠOVÁ ZŠ Maršovská 1575/2, Teplice 105
30. David FRANC a Jan BÁRTA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 103
31. - 32. Radomír GOSTALA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 102
31. - 32. Tomáš KŘIŠŤÁL ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 102
33. - 34. Ivana ŠTEFKOVÁ Základní škola, Palmovka 468, Praha 8 101
33. - 34. Tomáš BÁRTA a Jiří OŠLEJŠEK ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 101
35. - 36. Levan BOKERIA a Jan HRABÁK Fakultní ZŠ Kodaňská 16 99
35. - 36. Vendula CHYSKÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 99
37. Kateřina KÁLALOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 97
38. Petr ZEMACH ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 96
39. - 41. Zuzana JAKLINOVÁ a Martina ZÁSTŘEŠKOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 95
39. - 41. Katka BOBKOVÁ a Barbora PORUBOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 95
39. - 41. Richard JUNG a Petr KNAP ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 95
42. - 43. Richard TOUŠ a Petra ČÍHALOVÁ ZŠ Nad Přehradou 469 93
42. - 43. David KUBOŇ a Tomáš KAUCA G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 93
44. Kristýna KYSELOVÁ a Soňa DIVIŠOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 92
45. - 46. Kristýna KLEČKOVÁ a Michal ŠICHTANC G Soběslavova 1426, Stříbro 89
45. - 46. Klára FOTROVÁ ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 89
47. - 48. Jana PRŮŠKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 87
47. - 48. Kristýna KYSELOVÁ a Štěpánka MARÝZKOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 87
49. Jana JAGEROVÁ a Andrea DOSOUDILOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 84
50. Barbora ŠPILEROVÁ a Veronika ŠÍMOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 83
51. Matěj NEPIMACH ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 81
52. Alena MINAŘÍKOVÁ a Petra KLÍMOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 80
53. Daniel ŘEZNÍČEK a Michal SRB G Jana Keplera, Parléřova 2 79
54. Martin TICHÝ a Richard MAMULA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 78
55. Tomáš JAVŮREK a Vladimír HERMAN ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 72
 
 
Hodnocení správnosti výkladu
 
Pořadí Soutěžící Škola Body
1. - 2. Jana STEHLÍKOVÁ a Václav MACHUTA G Jana Nerudy, Hellichova 3 46
1. - 2. Jan LANDSINGER ZŠ Hostýnská 46
3. - 7. Rozálie LITVÁKOVÁ a Jakub DUBĚDA G "Pod Vyšehradem", Boleslavova 1 43
3. - 7. Richard KODAT a Giorgia DOSIOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 43
3. - 7. Vojtěch KORBELIUS G Christiana Dopplera, Zborovská 45 43
3. - 7. Miroslav SMOLA ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 43
3. - 7. Lucie KADOCHOVÁ a Romana KOUBOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 43
8. - 11. Eva HAMOUZOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 41
8. - 11. Lukáš RŮŽIČKA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 41
8. - 11. Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP G Christiana Dopplera, Zborovská 45 41
8. - 11. Anna ŠVEJDOVÁ a Kateřina TROJANOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 41
12. Ivana ŠTEFKOVÁ ZŠ Palmovka 468 40
13. Sonja POUPOVÁ a Kateřina STEINOVÁ EkoG Nad Vodovodem 460/81 39
14. - 16. Pavel SENČÁK a Daniel WALTER ZŠ Veronské nám. 20/391 38
14. - 16. Vendula MOSZOVÁ a Claudie KROUPOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 38
14. - 16. Anna POSPÍŠKOVÁ a Karolina TICHÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 38
17. - 20. David KODEDA a Marek PALÁN ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 37
17. - 20. Kateřina KÁLALOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 37
17. - 20. Tereza ANDRŠTOVÁ a Iveta PROCHÁZKOVÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 37
17. - 20. Vendula CHYSKÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 37
21. - 23. Petr ŠINDELÁŘ a Marek BAUER ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 36
21. - 23. Kristýna VÁŇOVÁ a Kateřina MOJŽÍŠOVÁ ZŠ Maršovská 1575/2, Teplice 36
21. - 23. Barbora MÍKOVÁ a Adéla VÁLKOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 36
24. - 27. Levan BOKERIA a Jan HRABÁK Fakultní ZŠ Kodaňská 16 35
24. - 27. Barbora ŠRÁMKOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 35
24. - 27. Tomáš BÁRTA a Jiří OŠLEJŠEK ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 35
24. - 27. Tomáš ZEMAN G Jana Keplera, Parléřova 2 35
28. - 30. Petra DUŠKOVÁ a Anna WEINERTOVÁ ZŠ Veronské nám. 20/391 34
28. - 30. Zuzana JAKLINOVÁ a Martina ZÁSTŘEŠKOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 34
28. - 30. Samuel MUHSIN a Stanislav MACH G Jana Keplera, Parléřova 2 34
31. - 33. Radomír GOSTALA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 33
31. - 33. Kateřina PALMEOVÁ a Martina VAŇHOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 33
31. - 33. Petr ZEMACH ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 33
34. - 37. Eliška FIALOVÁ a Kamila SEDLÁČKOVÁ ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 32
34. - 37. Marek SYBLÍK ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 32
34. - 37. David FRANC a Jan BÁRTA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 32
34. - 37. Barbora REITMEIEROVÁ a Zuzana KALNÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 32
38. Lenka KRATOCHVÍLOVÁ a Tereza BRAJKOVÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 31
39. - 41. Richard JUNG a Petr KNAP ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 29
39. - 41. Kristýna KLEČKOVÁ a Michal ŠICHTANC G Soběslavova 1426, Stříbro 29
39. - 41. Klára FOTROVÁ ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 29
42. - 44. Jana PRŮŠKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 28
42. - 44. David KUBOŇ a Tomáš KAUCA G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 28
42. - 44. Tomáš KŘIŠŤÁL ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 28
45. - 46. Alena MINAŘÍKOVÁ a Petra KLÍMOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 27
45. - 46. Barbora ŠPILEROVÁ a Veronika ŠÍMOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 27
47. - 49. Katka BOBKOVÁ a Barbora PORUBOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 26
47. - 49. Jana JAGEROVÁ a Andrea DOSOUDILOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 26
47. - 49. Kristýna KYSELOVÁ a Štěpánka MARÝZKOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 26
50. Daniel ŘEZNÍČEK a Michal SRB G Jana Keplera, Parléřova 2 24
51. Martin TICHÝ a Richard MAMULA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 23
52. Kristýna KYSELOVÁ a Soňa DIVIŠOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 20
53. Matěj NEPIMACH ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 19
54. Tomáš JAVŮREK a Vladimír HERMAN ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 16
55. Richard TOUŠ a Petra ČÍHALOVÁ ZŠ Nad Přehradou 469 13
 
 
Hodnocení zručnosti
 
Pořadí Soutěžící Škola Body
1. Lucie KADOCHOVÁ a Romana KOUBOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 47
2. Marek SYBLÍK ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 46
3. Eva HAMOUZOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 44
4. - 5. Vojtěch KORBELIUS G Christiana Dopplera, Zborovská 45 43
4. - 5. Tomáš KŘIŠŤÁL ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 43
6. - 9. Miroslav SMOLA ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 42
6. - 9. Tomáš ZEMAN G Jana Keplera, Parléřova 2 42
6. - 9. Barbora REITMEIEROVÁ a Zuzana KALNÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 42
6. - 9. Anna ŠVEJDOVÁ a Kateřina TROJANOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 42
10. - 12. Jan LANDSINGER ZŠ Hostýnská 41
10. - 12. Eliška FIALOVÁ a Kamila SEDLÁČKOVÁ ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 41
10. - 12. Anna POSPÍŠKOVÁ a Karolina TICHÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 41
13. - 14. Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP G Christiana Dopplera, Zborovská 45 40
13. - 14. Vendula MOSZOVÁ a Claudie KROUPOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 40
15. - 20. Jana STEHLÍKOVÁ a Václav MACHUTA G Jana Nerudy, Hellichova 3 38
15. - 20. Lukáš RŮŽIČKA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 38
15. - 20. Lenka KRATOCHVÍLOVÁ a Tereza BRAJKOVÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 38
15. - 20. Kristýna VÁŇOVÁ a Kateřina MOJŽÍŠOVÁ ZŠ Maršovská 1575/2, Teplice 38
15. - 20. Barbora ŠRÁMKOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 38
15. - 20. Barbora MÍKOVÁ a Adéla VÁLKOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 38
21. - 27. Petra DUŠKOVÁ a Anna WEINERTOVÁ ZŠ Veronské nám. 20/391 37
21. - 27. Sonja POUPOVÁ a Kateřina STEINOVÁ EkoG Nad Vodovodem 460/81 37
21. - 27. Richard TOUŠ a Petra ČÍHALOVÁ ZŠ Nad Přehradou 469 37
21. - 27. David KODEDA a Marek PALÁN ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 37
21. - 27. Petr ŠINDELÁŘ a Marek BAUER ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 37
21. - 27. Tereza ANDRŠTOVÁ a Iveta PROCHÁZKOVÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 37
21. - 27. Vendula CHYSKÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 37
28. - 34. Ivana ŠTEFKOVÁ Základní škola, Palmovka 468, Praha 8 36
28. - 34. Pavel SENČÁK a Daniel WALTER ZŠ Veronské nám. 20/391 36
28. - 34. Kateřina PALMEOVÁ a Martina VAŇHOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 36
28. - 34. David KUBOŇ a Tomáš KAUCA G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 36
28. - 34. Petr ZEMACH ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 36
28. - 34. Samuel MUHSIN a Stanislav MACH G Jana Keplera, Parléřova 2 36
28. - 34. David FRANC a Jan BÁRTA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 36
35. - 36. Rozálie LITVÁKOVÁ a Jakub DUBĚDA G "Pod Vyšehradem", Boleslavova 1 35
35. - 36. Kateřina KÁLALOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 35
37. - 38. Radomír GOSTALA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 34
37. - 38. Matěj NEPIMACH ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 34
39. - 43. Zuzana JAKLINOVÁ a Martina ZÁSTŘEŠKOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 33
39. - 43. Tomáš JAVŮREK a Vladimír HERMAN ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 33
39. - 43. Tomáš BÁRTA a Jiří OŠLEJŠEK ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 33
39. - 43. Klára FOTROVÁ ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 33
39. - 43. Kristýna KYSELOVÁ a Soňa DIVIŠOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 33
44. - 46. Levan BOKERIA a Jan HRABÁK Fakultní ZŠ Kodaňská 16 32
44. - 46. Richard JUNG a Petr KNAP ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 32
44. - 46. Kristýna KYSELOVÁ a Štěpánka MARÝZKOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 32
47. Jana JAGEROVÁ a Andrea DOSOUDILOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 30
48. - 49. Richard KODAT a Giorgia DOSIOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 29
48. - 49. Kristýna KLEČKOVÁ a Michal ŠICHTANC G Soběslavova 1426, Stříbro 29
50. - 53. Alena MINAŘÍKOVÁ a Petra KLÍMOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 28
50. - 53. Katka BOBKOVÁ a Barbora PORUBOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 28
50. - 53. Barbora ŠPILEROVÁ a Veronika ŠÍMOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 28
50. - 53. Martin TICHÝ a Richard MAMULA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 28
54. Jana PRŮŠKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 25
55. Daniel ŘEZNÍČEK a Michal SRB G Jana Keplera, Parléřova 2 23
 
 
Hodnocení nápaditosti (originality, poutavosti)
 
Pořadí Soutěžící Škola Body
1. - 2. Jana STEHLÍKOVÁ a Václav MACHUTA G Jana Nerudy, Hellichova 3 46
1. - 2. Lucie KADOCHOVÁ a Romana KOUBOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 46
3. Samuel MUHSIN a Stanislav MACH G Jana Keplera, Parléřova 2 45
4. - 5. Eliška FIALOVÁ a Kamila SEDLÁČKOVÁ ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 44
4. - 5. Miroslav SMOLA ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 44
6. - 7. Richard TOUŠ a Petra ČÍHALOVÁ ZŠ Nad Přehradou 469 43
6. - 7. Vendula MOSZOVÁ a Claudie KROUPOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 43
8. Rozálie LITVÁKOVÁ a Jakub DUBĚDA G "Pod Vyšehradem", Boleslavova 1 42
9. - 11. Kateřina PALMEOVÁ a Martina VAŇHOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 41
9. - 11. Katka BOBKOVÁ a Barbora PORUBOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 41
9. - 11. Barbora MÍKOVÁ a Adéla VÁLKOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 41
12. - 13. Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP G Christiana Dopplera, Zborovská 45 40
12. - 13. Anna POSPÍŠKOVÁ a Karolina TICHÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 40
14. - 17. Richard KODAT a Giorgia DOSIOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 39
14. - 17. Barbora ŠRÁMKOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 39
14. - 17. Kristýna KYSELOVÁ a Soňa DIVIŠOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 39
14. - 17. Barbora REITMEIEROVÁ a Zuzana KALNÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 39
18. - 19. Lenka KRATOCHVÍLOVÁ a Tereza BRAJKOVÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 37
18. - 19. Marek SYBLÍK ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 37
20. - 21. Petra DUŠKOVÁ a Anna WEINERTOVÁ ZŠ Veronské nám. 20/391 36
20. - 21. Anna ŠVEJDOVÁ a Kateřina TROJANOVÁ G a OA Komenského nám. 1, Říčany 36
22. - 25. Radomír GOSTALA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 35
22. - 25. Vojtěch KORBELIUS G Christiana Dopplera, Zborovská 45 35
22. - 25. Tomáš ZEMAN G Jana Keplera, Parléřova 2 35
22. - 25. David FRANC a Jan BÁRTA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 35
26. - 33. Pavel SENČÁK a Daniel WALTER ZŠ Veronské nám. 20/391 34
26. - 33. Sonja POUPOVÁ a Kateřina STEINOVÁ EkoG Nad Vodovodem 460/81 34
26. - 33. Jan LANDSINGER ZŠ Hostýnská 34
26. - 33. David KODEDA a Marek PALÁN ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 34
26. - 33. Jana PRŮŠKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ G Christiana Dopplera, Zborovská 45 34
26. - 33. Petr ŠINDELÁŘ a Marek BAUER ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 34
26. - 33. Richard JUNG a Petr KNAP ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 34
26. - 33. Tereza ANDRŠTOVÁ a Iveta PROCHÁZKOVÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 34
34. Tomáš BÁRTA a Jiří OŠLEJŠEK ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 33
35. - 37. Levan BOKERIA a Jan HRABÁK Fakultní ZŠ Kodaňská 16 32
35. - 37. Lukáš RŮŽIČKA ZŠ Ústavní, Hlivická 1/400 32
35. - 37. Daniel ŘEZNÍČEK a Michal SRB G Jana Keplera, Parléřova 2 32
38. - 40. Kristýna VÁŇOVÁ a Kateřina MOJŽÍŠOVÁ ZŠ Maršovská 1575/2, Teplice 31
38. - 40. Kristýna KLEČKOVÁ a Michal ŠICHTANC G Soběslavova 1426, Stříbro 31
38. - 40. Tomáš KŘIŠŤÁL ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 31
41. Eva HAMOUZOVÁ Fakultní ZŠ Kodaňská 16 30
42. - 43. David KUBOŇ a Tomáš KAUCA G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 29
42. - 43. Kristýna KYSELOVÁ a Štěpánka MARÝZKOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 29
44. - 47. Zuzana JAKLINOVÁ a Martina ZÁSTŘEŠKOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 28
44. - 47. Matěj NEPIMACH ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 28
44. - 47. Barbora ŠPILEROVÁ a Veronika ŠÍMOVÁ G Soběslavova 1426, Stříbro 28
44. - 47. Jana JAGEROVÁ a Andrea DOSOUDILOVÁ ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 28
48. - 50. Klára FOTROVÁ ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 27
48. - 50. Petr ZEMACH ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová 27
48. - 50. Martin TICHÝ a Richard MAMULA ZŠ J. A. Komenského 414, Čelákovice 27
51. - 54. Ivana ŠTEFKOVÁ ZŠ Palmovka 468 25
51. - 54. Kateřina KÁLALOVÁ ZŠ 5. května 40, Dobřichovice 25
51. - 54. Alena MINAŘÍKOVÁ a Petra KLÍMOVÁ G Čs. Dobrovolců 11, Teplice 25
51. - 54. Vendula CHYSKÁ G Jana Keplera, Parléřova 2 25
55. Tomáš JAVŮREK a Vladimír HERMAN ZŠ Mládežnická 536, Trutnov 4 23
 
 
Seznam provedených pokusů
 
Pořadí Soutěžící Název pokusu
1. Lucie KADOCHOVÁ a Romana KOUBOVÁ Bezpečné vykrvácení
2. Jana STEHLÍKOVÁ a Václav MACHUTA Principy motorů
3. Miroslav SMOLA Liška a džbán
4. - 7. Jan LANDSINGER Galvanický článek trochu jinak
4. - 7. Vojtěch KORBELIUS a Emil MARKUP Barevné oko
4. - 7. Vojtěch KORBELIUS Zajímavost
4. - 7. Vendula MOSZOVÁ a Claudie KROUPOVÁ Přeměna vody na víno
8. Rozálie LITVÁKOVÁ a Jakub DUBĚDA Rozklad
9. - 10. Anna ŠVEJDOVÁ a Kateřina TROJANOVÁ Hra barev ve sklenici
9. - 10. Anna POSPÍŠKOVÁ a Karolina TICHÁ Tání vosku netradičně
11. Eliška FIALOVÁ a Kamila SEDLÁČKOVÁ Fyzikální kouzla
12. - 15. Eva HAMOUZOVÁ Poslušná koule
12. - 15. Marek SYBLÍK Lanovka
12. - 15. Samuel MUHSIN a Stanislav MACH Kouzelná tekutina
12. - 15. Barbora MÍKOVÁ a Adéla VÁLKOVÁ Chemický vodotrysk
16. Barbora REITMEIEROVÁ a Zuzana KALNÁ Vlastnosti ohně
17. - 18. Barbora ŠRÁMKOVÁ Šampaňské
17. - 18. Tomáš ZEMAN Chemický a fyzikální pokusy
19. - 20. Richard KODAT a Giorgia DOSIOVÁ Přelévání plynů
19. - 20. Lukáš RŮŽIČKA Princip telefonu
21. - 22. Sonja POUPOVÁ a Kateřina STEINOVÁ Nanotechnologie pro zdraví
21. - 22. Kateřina PALMEOVÁ a Martina VAŇHOVÁ Nafouknutý indián
23. - 25. Pavel SENČÁK a Daniel WALTER Vodík v bublifuku
23. - 25. David KODEDA a Marek PALÁN Zajatý zvuk
23. - 25. Tereza ANDRŠTOVÁ a Iveta PROCHÁZKOVÁ Lustr
26. - 27. Petra DUŠKOVÁ a Anna WEINERTOVÁ Faraonovi hadi
26. - 27. Petr ŠINDELÁŘ a Marek BAUER Síla tlaku
28. Lenka KRATOCHVÍLOVÁ a Tereza BRAJKOVÁ Bum
29. Kristýna VÁŇOVÁ a Kateřina MOJŽÍŠOVÁ Šumivý prášek
30. David FRANC a Jan BÁRTA Vejce
31. - 32. Radomír GOSTALA Chemikovo překvapení
31. - 32. Tomáš KŘIŠŤÁL Pohár vysavač
33. - 34. Ivana ŠTEFKOVÁ Je vzduch hmotný
33. - 34. Tomáš BÁRTA a Jiří OŠLEJŠEK Jak dostat vejce do láhve?
35. - 36. Levan BOKERIA a Jan HRABÁK Vznášedlo
35. - 36. Vendula CHYSKÁ Vodní sopka
37. Kateřina KÁLALOVÁ Periskop
38. Petr ZEMACH Kolik mincí se nám podaří ...
39. - 41. Zuzana JAKLINOVÁ a Martina ZÁSTŘEŠKOVÁ Nafukování balónků
39. - 41. Katka BOBKOVÁ a Barbora PORUBOVÁ Směs pokusů Boba a Bobka
39. - 41. Richard JUNG a Petr KNAP Hořící svíčka pod vodou
42. - 43. Richard TOUŠ a Petra ČÍHALOVÁ Třetí pokus
42. - 43. David KUBOŇ a Tomáš KAUCA Sopka
44. Kristýna KYSELOVÁ a Soňa DIVIŠOVÁ Balónek v láhvi
45. - 46. Kristýna KLEČKOVÁ a Michal ŠICHTANC Modré světlo
45. - 46. Klára FOTROVÁ Jojo z knoflíků
47. - 48. Jana PRŮŠKOVÁ a Kristýna JACHNICKÁ Silnej tlak
47. - 48. Kristýna KYSELOVÁ a Štěpánka MARÝZKOVÁ Sopka
49. Jana JAGEROVÁ a Andrea DOSOUDILOVÁ Hrnečku, vař!
50. Barbora ŠPILEROVÁ a Veronika ŠÍMOVÁ Bob a Bobek potápěčem
51. Matěj NEPIMACH Skryté barvy
52. Alena MINAŘÍKOVÁ a Petra KLÍMOVÁ Vznášedlo
53. Daniel ŘEZNÍČEK a Michal SRB Kouzelný oheň
54. Martin TICHÝ a Richard MAMULA Chromatografie
55. Tomáš JAVŮREK a Vladimír HERMAN Pokus o levitaci
 
 
Seznam zúčastněných škol
 
Škola Počet účastníků I. kola Počet účastníků ve finále
Ekogymnázium Praha, o. p. s., Nad Vodovodem 460/81, Praha 10 12 2
Fakultní základní škola, Kodaňská 16, Praha 10 19 5
Gymnázium a Obchodní akademie, Komenského nám. 1, Říčany 22 10
Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 6 6
Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 12 8
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 2 2
Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 11, Teplice 19 10
Osmileté gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426, Stříbro 5 5
Soukromé gymnázium "Pod Vyšehradem", Boleslavova 1, Praha 4 2 2
Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414 23 9
Základní škola Dobřichovice, 5. května 40 15 7
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, Moravská Třebová 5 5
Základní škola s rozšířenou výukou HV, Maršovská 1575/2, Teplice 2 2
Základní škola Ústavní, Hlivická 1/400, Praha 8 7 7
Základní škola, Hostýnská, Praha 10 1 1
Základní škola, Mládežnická 536, Trutnov 4 5 5
Základní škola, Nad Přehradou 469, Praha 10 - Horní Měcholupy 2 2
Základní škola, Palmovka 468, Praha 8 1 1
Základní škola, Veronské nám. 20/391, Praha 15 4 4
C E L K E M 164 93
 
(Soutěžící Korbelius Vojtěch vystupoval jednou sám a jednou v soutěžní dvojici)