Liga Gymnázia Ústavní jednotlivců v piškvorkách 2001 proběhla v rámci akcí, které pořádá náš Kroužek deskových her. Hrálo se systémem „každý s každým“. Dvojice odehrála vždy tři partie. Bod byl uznán hráči, který dvakrát vyhrál. | ||
Kdy? | čtvrtek, podzim 2001 | |
V kolik hodin? | 14:00 až 16:00 hod. | |
Kde? | Gymnázium Ústavní, Praha 8 | |
Kdo? | jednotlivci, studenti Gymnázia Ústavní | |
Nedohrané partie: | Byly kontumačně rozhodnuty ve prospěch hráčů, kteří se k jejich dohrání dostavili. | |
V tabulce jsou označeny červeně. |
Výsledky: |
Jméno a třída | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Celkem | |
1 | DVOŘÁK Josef (1.C) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 | |
2 | DUBEN Přemysl (1.A) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | |
3 | SÝKORA Milan (1.A) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
4 | VENCLÍK Lukáš (4.B) | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 | |
5 | DECASTELO Jiří (1.A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | |
6 | KOPOVÁ Helena (7.A) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 14 | |
7 | HNILIČKA Radek (3.B) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | |
8 | VAŇKÁT Milan (3.B) | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | |
9 | ŠIMÁK Filip (3.B) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | |
10 | NÝČ Marek (3.A) | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | |
11 | MASLOWSKI B. (5.B) | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 | |
12 | URBANOVÁ J. (5.B) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 | |
13 | KOUBÍK Matěj (3.A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
14 | HÁJEK Pavel (3.A) | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | |
15 | KOHOUT Martin (1.C) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 11 | |
16 | HUBÍNEK Martin (1.A) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Konečné výsledky: |
Pořadí | Jméno a třída | Celkem bodů |
1. | KOPOVÁ Helena (7.A) | 14 |
2. - 3. | URBANOVÁ Jana (5.B) | 12 |
2. - 3. | DVOŘÁK Josef (1.C) | 12 |
4. - 6. | KOHOUT Martin (1.C) | 11 |
4. - 6. | VENCLÍK Lukáš (4.B) | 11 |
4. - 6. | MASLOWSKI Bohdan (5.B) | 11 |
7. - 8. | HÁJEK Pavel (3.A) | 9 |
7. - 8. | VAŇKÁT Milan (3.B) | 9 |
9. | DUBEN Přemysl (1.A) | 7 |
10. - 11. | NÝČ Marek (3.A) | 6 |
10. - 11. | ŠIMÁK Filip (3.B) | 6 |
12. - 13. | HNILIČKA Radek (3.B) | 4 |
12. - 13. | DECASTELO Jiří (1.A) | 4 |
14. | SÝKORA Milan (1.A) | 2 |
15. - 16. | KOUBÍK Matěj (3.A) | 1 |
15. - 16. | HUBÍNEK Martin (1.A) | 1 |